097-888-02-66
095-888-02-66

Генераторы сигналов произвольной формы функциональные. Генераторы импульсные. Генераторы синусоидальные.


Генераторы сигналов произвольной формы функциональные. Генераторы импульсные. Генераторы синусоидальные.

Функциональный генератор (альтернативное название – низкочастотный генератор) - это прибор, предназначеный для создания электрических сигналов соответствующих тригонометрическим функциям форм, а также произвольных форм: меандр (прямокутний), пилкоподібний, низькочастотний, імпульсний, модульований, шумовий, синхросигнал тощо Функціональний генератор, який можна купити в нашому магазині - буде надійним помічником у виконанні досліджень і сервісного обслуговування обладнання. Зараз в Україні можна купити функціональний генератор (низькочастотний генератор) вироблений як правило в Китаї, США, Німеччини.  Ціна  функціонального генератора в інтернет-магазині G-test буде мінімальна, можна купити також  знижені в ціні - тим самим заощадити власні гроші. Якщо Ви вирішили купити низькочастотний генератор недорого або дешево - звертайтеся до нас, В нашому асортименті найбільший вибір функціональних генераторів. Продаж низькочастотних генераторів здійснюється за найнижчими цінами!

Асортимент генераторів сигналів, купити в Києві, характеристики, особливості генераторів сигналів

При лабораторних дослідженнях, ремонті і обслуговуванні електронного обладнання, налаштування каналів зв'язку неможливо обійтися без генератора низьких частот (НЧ). Подібні роботи вимагають точності, якої можна досягти тільки за допомогою приладу, зібраного на конвеєрі заводу відомого виробника. Ексклюзивним представником продукції профільних зарубіжних компаній в нашій країні є НВП Оракул. У каталозі представлена ​​лінійка зразків пристроїв, випущених фірмами Mhinstek, Siglent, General Test і іншими.

Широкий вибір двох-канальних моделей з довільною формою сигналу, що володіють високим частотним дозволом. Їх особливості:

  • інноваційна система прямого електронного синтезу електромагнітних хвиль;
  • технічна можливість копіювання форми синусоїдального або імпульсного типу сигналу, можливість незалежного функціонування каналів виходу, зрушень фази;
  • функція логарифмічного і лінійного свіпірованія, сприяє моделюванню форми електромагнітної хвилі з високою якістю;
  • низький рівень шумності, сталість амплітудної форми сигналів;
  • наявність функції частотного вимірювача.

Устаткування має якісними технічними та експлуатаційними характеристиками. Дисплей з великою роздільною здатністю дозволяє легко зчитувати інформацію. Корпус, виконаний з міцного пластику, оберігає виріб від механічних пошкоджень. Є у продажу одно-канальні моделі з можливістю створення електромагнітних хвиль складних форм, в тому числі і імпульсних. У цих приладах діє функція синхронізації із зовнішнім джерелом сигналів, а також опорних частот; можлива підтримка роботи дистанційного керування і підключення до осцилограф. Надане обладнання:

  • має порт USB для комунікації з персональним комп'ютером;
  • пройшло функціональне тестування в лабораторії;
  • якісне, надійне, довговічне.

Купити в Україні функціональний низькочастотний генератор (нч) з довільною формою сигналу (синусоїдальної, імпульсної) можна в центральному київському офісі НВП Оракул, в магазинах наших партнерів в Харкові, Одесі, Дніпрі, ціна даних пристроїв залежить від моделі і бренду.

Призначення, види сигнальних генераторів.

Генератор сигнальний - це електронний прилад, який створює електромагнітний сигнал різних параметрів. Залежно від форми генерується хвилі, дані пристрої містять різні вузли. Загальні компоненти для всіх типів виробів: джерело електромагнітної хвилі; вузол посилення; трансформатор хвилі на виході; система кінцевої стабілізації; система управління і настройки приладу; блок живлення.

Основні типи генераторів: імпульсні; низькочастотні; високочастотні; хиткі частоти; шумові і так далі.

Чому генератор потрібно купити в інтернет-магазині Gtest.com.ua

Покупка даного приладу сумнівної якості обернеться в кращому випадку швидким його виходом з ладу. Наш інтернет-магазин на сайті gtest.com.ua пропонує товар відомих брендів, якість яких гарантовано.

Ми співпрацюємо з кращим профільним сервісним центром України - компанією Гратис, яка надає послуги з гарантійного і післягарантійного обслуговування генераторів. Контактну інформацію, подробиці про ціни, асортимент, знижки, акції можна знайти на сайті gtest.com.ua.

Дивіться також:   АнемометрыБлоки питанияВлагомерыГенераторы сигналовДозиметры, детекторы излучения и магнитного поляИзмерители сопротивления заземленияИзмерители сопротивления изоляцииИскатели скрытой проводки, кабельные тестерыЛазерные линейкиЛюксметры, спектроанализаторыМультиметрыНивелирыНитрат-тестеры, газоанализаторыОсциллографыПирометрыПрограммируемые Нагрузки DCРасходомеры ультразвуковыеРегистраторыТахометрыТепловизорыТермометрыТестеры чередования фазТоковые клещиТолщиномерыЭндоскопы для трубопроводов и канализацийШумомерыРАСПРОДАЖА.
Показано с 1 по 23 из 23 (всего 1 страниц)