097-888-02-66
095-888-02-66

06-11-2018 Нові високотемпературні пірометри Benetech

Нові високотемпературні пірометри Benetech моделі GT950 з круговим цілевказником тепер в наявності на складі в Києві.

Пірометр GT950 призначений для виконання безконтактного вимірювання температур поверхонь в діапазоні від до -50 ° С 950 ° С, забезпечує тим самим безпеку конроля температур потенційно небезпечних об'єктів, наприклад знаходяться під високою напругою, що рухаються машин і механізмів, хімічно агресивних середовищ.

Особливість пирометр GT950 є кольоровим висококонтрастним інверсним дисплей, круговий лазерний цілевказівник і можливість корекції коефіцієнта випромінювальної здатності в діапазоні від 00:10 до 1.00 що дозволяє налаштовувати пірометр для вимірювання температури різних поверхонь (як правило корекція використовується при вимірюванні температури металевих поверхонь і їм подібних).


Функціональність пирометр GT950 відповідає набагато дорожчі моделі і включає фіксацію максимальних, мінімальний, середній або різниця значень за вимірювальної сесію, а також можливість збереження і виклику до 30 ти результатів вимірювання. Також реалізована звичне управління підсвічуванням дисплей, лазер, вибір одиниці виміру, індикація недостатній заряд батарея, автоматичне вимикання пирометра при завершенні сеансу вимірювань.

Детально на сайті >>